Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Участь у фестивалі

20190403-act1

Детальніше...
 
Розпорядження про скликання чергової сесії

 

 

 

Сесія0001  0002

 
До уваги організацій, установ , суб’єктів підприємницької діяльності та всіх жителів смт Літин!

picturepicture 39632400118851 45429-e1491374238697-1024x625

Керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Правилами благоустрою та утримання територій селища Літин, затвердженими рішенням №126 позачергової 10 сесії Літинської селищної ради 6 скликання від 26.05.2011року та договорами оренди  і благоустрою земельних ділянок, Літинська селищна рада звертається до організацій, установ та суб’єктів підприємницької діяльності та усіх жителів містечка.

Просимо організувати роботу з приведення до належного стану об’єктів і територій, закріплених за ними, відповідно до рішення виконавчого комітету №81 від 16 березня 2011 року.

А саме: в термін до 10.05.2019 року прибирати сміття, вирубати самосіви, побілити дерева та бордюри, підмести пішохідні доріжки, ліквідувати стихійні сміттєзвалища, очистити від сміття водного дзеркала річок, ставків в межах закріплених територій, спакувати сміття в тару та організувати вивезення сміття на сміттєзвалище, утримувати прилеглу територію в належному стані.

Невиконання вищезазначених вимог є порушенням чинного законодавства та тягне за собою адміністративну відповідальність до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 
І Н Ф О Р М А Ц І Я

ЛІТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР

Філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області

 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

 

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;

 

v  надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);

 

v  організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;

 

v  пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

 

v  допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

 

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

 

v  особа, щодо якої складається досудова доповідь;

 

v  особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;

 

v  особа, якій покарання у виді позбавлення волізамінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;

 

v  особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;

 

v  звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;

 

особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

Детальніше...
 
До уваги жителів Літина!

22

 
Відкриття меморіальної дошки - Миколі Оверковичу Битинському

dsc 2764

 

 

Сьогодні, у смт. Літині на фасаді Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 було відкрито меморіальну дошку нашому земляку - Миколі Оверковичу Битинському. Микола Битинський народився 24 листопада 1893 року в повітовому містечку Літин у сім’ї службовця Оверка Битинського. Початкову, художню та педагогічну освіту Микола здобув у м. Кам'янець-Подільському.

            Микола Битинський - визначний митець який має безліч іпостасей: військовослужбовець, український геральдист, фалерист, поет, прозаїк, публіцист, вексилолог (дисципліна яка вивчає прапори, корогви, знамена, штандарти, транспаранти, вимпели та інші засоби, що виконують функції символів), мистецтвознавець, дослідник і розробник емблематики та уніформології (особливості службового та, в першу чергу, військової форми одягу), автор двох нагород УНР – «Хреста Симона Петлюри» та «Воєнного хреста». Микола Аверкійович написав низку досліджень з указаних дисциплін, як графік створив чимало мистецьких творів, залишив по собі малярські роботи, книжкові ілюстрації, ікони, працював на педагогічній ниві, писав вірші, спогади. Він вважається один з найвідоміших дослідників української символіки. Крім того що ця людина багатогранна, це ще й справжній патріот своєї держави.

З початком Першої світової війни М. Битинського мобілізували до російської армії, військову службу у російській армії закінчив у листопаді 1917 р. За участь у бойових діях нагороджений орденом Св. Анни IV ступеня. І лише у березні 1919 р. мобілізований до Армії УНР,в 1920 році брав участь у боях під Замостям. Микола Битинський це зразок великого патріота, борця, за волю й суверенність нашої держави, це зразок обов’язку вірності і честі, який прагнув об’єднати наш народ довкола своєї державності.

Участь у відкритті пам’ятної дошки прийняли: директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Михайлівна Василюк, Літинський селищний голова Анатолій Іванович Бичок, заступник Літинської районної державної адміністрації Валентина Миколаївна Захаревич, директор Літинської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Тетяна Володимирівна Катріна, директор Державного архіву Вінницької області, доктор

історичних наук, професор - Юрій Вікторович Легун, співавтор ідеї встановлення меморіальної дошки, директор Центру історії Вінниці Олександра Федоришена

Ініціаторами встановлення дошки є Центр історії Вінниці у співпраці з Громадським об’єднанням «Вінницьке історичне товариство» за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької обласної державної адміністрації. Автором дизайну меморіальної дошки є Сергій Колосов.

Урочисте відкриття меморіальної дошки Миколі Битинському здійснили член Українського Геральдичного Товариства Юрій Легун
та учень 11 – А Літинської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2. Криворучко Павло.

Освячення пам’ятного знаку Миколі Битинському провів протоієрей Православної Церкви України, отець Андрій Грабар.

Музичний супровід даного заходу відбувся за участю Військового оркестру Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України.

Усі присутні поклали квіти до меморіальної дошки Миколі Битинському та учаснику війни на Сході України Пантелеймону Рожанському.        

 
ДО УВАГИ СУБЄКТАМ ДЕКЛАРУВАННЯ ДЕПУТАТАМ МІСЦЕВИХ РАД, СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

01.01.2019 року розпочався етап подання суб’єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Реєстр), щорічних електронних декларацій за 2018 рік, у зв’язку з чим Національне агентство повідомляє про таке.

З метою підвищення обізнаності про права та обов’язки суб’єктів декларування Національне агентство реалізувало комплекс заходів, зокрема:

На офіційному веб-сайті національного агентства розміщено рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні, відповіді на поширені запитання при роботі з Реєстром та рекомендації щодо роботи з Реєстром, пам’ятка декларанту, відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій (доступні за посиланням goo.gl/75zAWU).

Крім того, 21.01.2019 року розпочинається онлайн-курс «Декларуй доброчесно!» (реєстрація на онлайн-курс доступна за посиланням: goo.gl/423CoV) покликаний допомогти кожному правильно заповнити електронну декларацію. Онлайн-курс буде доступний постійно протягом чергового етапу декларування.

   Увага! « Щорічна» декларація, подається у період з 00 годин 00 хвилин 1 січня до 00 годин 00 хвилин 1 квітня року, наступного за звітним роком. « Щорічна» декларація подана у 00 годин 01 хвилину 1 квітня, буде вважатися такою, що подана невчасно, а за це, згідно ст. 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за певних умов, може наступити адміністративна відповідальність із занесенням відповідних відомостей про правопорушника до реєстру корупціонерів.


 
Святкування 100 – річчя Дня Соборності України.

dsc 2759

            День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято — День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі в Києві на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Людей об’єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією. Тому 22 січня — це дата, яка знову і знову спонукає нас берегти і зміцнювати втілення в життя мрії кількох поколінь українців — жити єдиною заможною родиною у власній державі.

            За останні роки свято Соборності набуло нового звучання, а ідея національної єдності наповнилася новим, сучасним змістом. Сьогодні це не просто історична дата в календарі. Це сучасна українська реальність, де навколо ідеалів свободи та неподільності держави, утвердження миру й спокою на нашій землі об’єднані бажання й зусилля всього українського народу.

            Важкі для країни останні роки підтвердили важливий історичний урок: соборність держави – це не лише її територіальна цілісність, а також відчуття великої родини, спільного корення і дружнього плеча. Це базовий елемент і запорука подальшого розвитку незалежної України. 

            З нагоди  Дня Соборності України у районному  будинку культури відбулися урочисті збори та святковий концерт.

            Розпочалося святкове дійство з перегляду відеоролику присвяченого історичній даті від 1991 року до сьогодення.

            Прозвучав Гімн України, до зали внесли Державний прапор та прапор району, вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто віддав свої життя, виборюючи свободу і незалежність, будував Соборну Україну. Учні Літинської СЗШ І-ІІІ ст.№1, Тетяна Брилянт, Єлизавета Іванець та секретар селищної ради Микола Курочка поклали квіти до меморіальної дошки О.Грабця, Ю. Скотницького та могили воїнів УНР.

Участь у святковому концерті взяли: ансамбль бандуристів Літинської дитячої музичної школи, Каміла Білецька – вихованка Літинської дитячої музичної школи, ЗАКСБТ «Шанс» Літинського районного будинку культури, учениця Літинської СЗШ І-ІІІ ст..№2 Вероніка Глущенко, Мирослава та Анатолій Бірюкови, ансамбль «Вишиванка» - центру дитячої та юнацької творчості.

            З вітальним словом до присутніх  у залі звернувся  Літинський селищний голова Анатолій Бичок. В своєму звернені Анатолій Іванович зазначив: «Сьогодні тема єдності знову набула колосальної ваги. Якщо біля століття тому, були закладені основи Соборності української держави, то сьогодні прийшов час Соборності українського суспільства.                 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 3 з 62

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури