Українська мова Polski Белорусский Русский
England Deutschland française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

До уваги Літинчан!

В рамках проекту ПРОМІС виконавча дирекція Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України 29 січня 2019 року проводить навчальний семінар на тему «Практика створення та діяльності ОСББ та квартальних комітетів в громадах».

Бажаючі створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку звертайтесь до Літинської селищної ради. Інформацію про учасників семінару потрібно повідомити до 24 січня 2019 року.

Нагадуємо, що кредити на модернізацію та утеплення ОСББ в 2019 році надаватиме Фонд енергоефективності України. Крім того є відповідні програми кредитування банками для ОСББ. Також в бюджеті Літинської селищної ради на 2019 рік закладені кошти на співфінансування в проведенні робіт по ремонту багатоквартирних будинків в т.ч. інженерних мереж за умови вибору жильцями форми управління у багатоквартирному будинку.

 
Розпорядження про скликання позачергової 29 сесії 7 скликання Літинської селищної ради

-

 
ЗМІНИ В ПЕНСІЙНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ ПРОТЯГОМ 2019 РОКУ

Хмільницьке об’єднане управління ПФУ Вінницької області повідомляє про зміни в законодавстві протягом 2019 року.

1. З 01 січня 2019 року для набуття права на пенсію за віком при досягненні 60-ти років необхідним є наявність страхового стажу не менше ніж 26 років.

2. Мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для осіб які втратили працездатність визначено Законом України «Про Державний бюджет на 2019 рік » :

з 1 січня  – 1497,00 гривень,

з 1 липня – 1564,00 гривні,

з 1 грудня– 1638 гривень.

3. Мінімальний розмір пенсії за віком для осіб, які досягли 65-річного віку, встановлюється відповідно до ст.28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне страхування» № 1058 з 1 січня 2019 року, за наявності у чоловіка 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу у розмірі 40% мінімальної заробітної плати, визначеної Законом, і не має бути меншим від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. В зв’язку з тим, що розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2019 року становить 4173 грн, відповідно мінімальний розмір пенсії для зазначеній категорії пенсіонерів – 4173 * 40% = 1669,20 грн.

Детальніше...
 
Підвищення пенсій 65-річним особам з 01.01.2019 року.

   Згідно із п.2 ст.28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” мінімальний розмір пенсії для осіб, які досягли віку 65 років за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 роківстрахового стажу мінімальний розмір пенсії встановлюється у розмірі 40% мінімальної заробітної плати, визначеної Законом про Державний бюджет України на відповідний рік.

В зв’язку із зростанням мінімальної заробітної плати з 1 січня 2019 року до 4173,00 грн, проведено перерахунок пенсій непрацюючим особам даної категорії . Отже, мінімальний розмір пенсії для осіб яким виповнилося 65 років і мають стаж для жінок 30 і для чоловіків 35 років , становить з 1 січня 2019 року 1669.20 грн.

Пенсію за січень 2019 року буде профінансовано івиплаченоз 4 по 25 січня 2019 року, в тому числі вищевказаним особам вже в підвищеному розмірі, тобто збільшеної на 172,20 грн

   Крім того в 2019 році згідно ізЗаконом України Про державний бюджет України на 2019 рік “ пенсія зросте ще на 9%. Законом встановлюється наступний прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність:

з 1 січня  – 1497,00 гривень,

з 1 липня – 1564,00 гривні,

з 1 грудня– 1638,00 гривень.

Хмільницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області.

#UkraineNOW

 
Про призначення тимчасового перевізника на автобусному маршруті

У К Р А Ї Н А

ЛІТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ, ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

19 грудня 2018 року № 210

Про призначення тимчасового перевізника на автобусному маршруті загального користування, який працює в режимі маршрутного таксі «Калинова – Соборна – Кармелюка»

З метою вивчення попиту на перевезення на автобусному маршруті загального користування, який працює в режимі маршрутного таксі «Калинова – Соборна – Кармелюка» в смт. Літин, керуючись частиною 1 статті 52, частиною 6 статті 59, частинами 1, 10, 12 пункту «а», частинами 1, 2 пункту «б» статті ЗО Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 6 статті 7, частиною 6 статті 14 Закону України «Про автомобільний транспорт», виконавчий комітет Літинської селищної ради

ВИРІШИВ:

 1. Призначити тимчасового автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування, який працює в режимі маршрутного таксі «Калинова – Соборна – Кармелюка» в смт. Літин терміном на три місяці Суб'єкта підприємницької діяльності Рябішина Василя Івановича.
 2. Дане рішення набирає чинності з 20 грудня 2018 року.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Носова О.Т.
  1. Встановити для тимчасового перевізника Суб'єкта підприємницької діяльності Рябішина Василя Івановича тариф на: перевезення 1 пасажира у міському автобусі, який працює в режимі таксі в розмірі 5,00 грн., а для дітей шкільного віку в розмірі 3,00 грн.
  2. Дане рішення набирає чинності з 20 грудня 2018 року.
  3. Висвітлити дане рішення через газету «Літинський вісник» або на вебсайті селищної ради за адресою www.Lityn-selrada.сom.ua.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Носова О.Т.

    

     Селищний голова                                               А.І. Бичок

      

            Керуючий справами

(секретар) виконкому

селищної ради                                                     О.Т. Носов

У К Р А Ї Н А

ЛІТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ, ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

19 грудня 2018 року № 211  

Про встановлення тарифу на перевезення 1 пасажира на міському пасажирському автобусному маршруті, який працює у режимі маршрутного таксі «Калинова – Соборна – Кармелюка»

Керуючись підпунктом 2 пункту «а» ст. 28, ч. 1 ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про автомобільний транспорт», наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 р. № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», враховуючи звернення СПД Рябішина В.І. від 17.12.2018 р. виконавчий комітет Літинської селищної ради

ВИРІШИВ:

     Селищний голова                                               А.І. Бичок

      

            Керуючий справами

(секретар) виконкому

селищної ради                                                     О.Т. Носов

 
Розпорядження №54 від 12.12.2018 року


 
Увага! Порядок дій населення у надзвичайних ситуаціях

Якщо ви знаходитесь в приміщенні:
- почувши сигнал «Увага всім!», увімкніть радіо, телевізор;
- уважно слухайте інформацію про обстановку, ре-комендації про порядок дій у даній НС;
- не користуйтеся без потреби телефоном, щоб не пропустити важливі повідомлення;

- зберігайте спокій, уникайте паніки, при необхідності надайте допомогу інвалідам, дітям, людям похилого віку;

- зачиніть вікна та відійдіть від них подалі;
- вимкніть електропостачання та газопостачання;
- зберіть документи, одяг, необхідні речі, медика-менти, продукти харчування, питну воду;
- перейдіть у безпечне місце, увімкніть приймач , щоб прослухати інформацію щодо подальшого порядку дій.

Якщо лихо застало вас на вулиці:
- почувши сигнал «Увага всім!», прямуйте до найближчої установи чи закладу, де є радіо, телевізор;
- важно прослухайте інформацію про обстановку та рекомендації про порядок дій у даній НС;
- зберігайте спокій, уникайте паніки, дійте, відповідно до отриманих рекомендацій.

 
Перерахунок пенсій з 1 грудня 2018 року

Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» від 07.12.2017 № 2246 – VІІІ встановлено, що з 1 грудня 2018 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, буде підвищено з 1435,00 грн. і становитиме 1497,00 грн. В зв’язку з цим, органами Пенсійного фонду України  буде проведено перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до неї, розміри яких визначаються від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Будуть також перераховані  мінімальні та максимальні  розміри пенсій.

            Отже, перерахунку підлягатимуть, зокрема:

 • мінімальні та максимальні розміри пенсій;
 • доплати за понаднормативний стаж, передбачені статтею 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»;
 • пенсії за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»;
 • підвищення відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань»;
 • щомісячна державна адресна допомога інвалідам війни та учасникам бойових дій;
 • мінімальна пенсійна виплата особам з інвалідністю, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою та інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;
 • державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни;
Детальніше...
 
Інформація про прийняття відповідного розпорядчого документа

На позачерговій 27 сесії Літинської селищної ради 7 сесії № 572  від 16.11.2018 року було прийнято рішення «Про зняття з балансу КП «Комунсервіс» об’єктів комунальної власності - багатоквартирні будинки, які розташовані на території смт. Літин», на підставі звернення комунального підприємства «Комунсервіс» про списання з балансу багатоквартирних будинків та з метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» та Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

На даний час власниками квартир і співвласниками нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках на території смт. Літин є фізичні та юридичні особи, а тому багатоквартирні будинки не можуть перебувати на балансі КП «Комунсервіс».

        Згідно закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» №417-VIIIд 14.05.2015 року, співвласникам надається право управління багатоквартирним будинком, вони можуть вибрати одну з форм управління багатоквартирним будинком встановлених ст. 9 даного Закону, а саме:

а) самими власниками ( визначення управителя);

б) ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку);

в) управляючими компаніями.

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», було створено комісію по списанню багатоквартирних будинків з балансу з працівників КП «Комунсервіс». До роботи в даній комісії на період обстеження будинку та підписання акту, також будуть залучатись уповноважені особи від співвласників багатоквартирного будинку, тому всіх співвласників багатоквартирних будинків, які розташовані на території                смт. Літин просимо визначити та делегувати до КП «Комунсервіс» осіб, які будуть уповноважені представляти інтереси в роботі даної комісії до 31.12.2018 року.

За більш детальною інформацією чи консультацією звертатись до КП «Комунсервіс» за адресою: вул. Кармелюка, 32 смт. Літин, тел. 2-10-07.

                                         Виконавчий комітет Літинської селищної ради.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 4 з 62

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури