Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта: проекту рішення Літинської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Літинської селищної ради на 2020 рік»


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта: проекту рішення Літинської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Літинської селищної ради на 2020 рік»

Проект регуляторного акта:  рішення Літинської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Літинської селищної ради на 2020 рік».

Розробник проекту: Літинська селищна рада.

Мета проекту: встановлення на території Літинської селищної ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі за поштовою адресою: 22300, смт. Літин, вул. Соборна, 32.

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення.

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  на офіційному веб-сайті Літинської селищної ради в розділі “Регуляторні акти” за посиланням:

http://lityn-selrada.com.ua/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=93

 


 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури