Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Звернення громадян Звіти по роботі зі зверненнями громадян Рішення сесії селищної ради від 28.09.2016 року № __ «Про здійснення повноважень Літинської селищної ради щодо реалізації права громадян на звернення за I півріччя 2016 року»


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Рішення сесії селищної ради від 28.09.2016 року № __ «Про здійснення повноважень Літинської селищної ради щодо реалізації права громадян на звернення за I півріччя 2016 року»

УКРАЇНА

ЛІТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

28 вересня  2016 року                                           8  сесія 7  скликання

Р І Ш Е Н Н Я №155

Про здійснення повноважень Літинської селищної ради щодо

реалізації  права  громадян на звернення за I півріччя 2016 року

Заслухавши довідку про підсумки роботи  щодо розгляду звернень громадян  слід відмітити, що за I півріччя 2016 року робота зі зверненнями громадян проводилася згідно вимог Конституції України, Закону України “Про звернення громадян” , Указу Президента України від 07.08.2008 року “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та  Інструкції про порядок розгляду пропозицій, скарг, заяв та організацію особистого прийому громадян у Літинській селищній раді, затвердженої рішенням виконкому від 14 вересня 2007 року № 243.
За І півріччя 2016 року  до селищної ради надійшло 149  звернень, з них 68 письмових, які  розглядалися на засіданнях виконкому селищної ради, деякі на сесіях селищної ради, спеціально створеними комісіями та в робочому порядку надсилалися письмові відповіді спеціалістами селищної ради згідно з вимогами діючого законодавства. На особистому прийомі, який проводиться згідно затвердженого графіку, у голови та секретаря селищної ради зареєстровано 81 звернення.
Із загальної кількості звернень, що надійшли протягом півріччя, питома вага   питань соціального захисту населення становить 35 %,  благоустрою та комунального господарства – 30 %,  з питань  культури, сім’ї, захисту прав споживачів та інші – 17 %, аграрної політики і земельних відносин – 7 % .        Особлива увага звертається на вирішення питань, у першу чергу, ветеранів війни та праці, інвалідів та непрацездатних осіб, що постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, багатодітних сімей, одиноких матерів, учасників АТО та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.
За звітний період до селищної ради надійшло 16 колективних звернень. Основні питання, які порушують жителі Літина у колективних зверненнях- це питання ремонту доріг, вуличного освітлення та зрізки дерев.
Робота зі зверненнями громадян у Літинській селищній раді спрямована на усунення причин, які породжують заяви і скарги, на забезпечення належної взаємодії апарату селищної ради та депутатів усіх рівнів при розв’язанні проблем, з якими звертаються громадяни, при вивченні справ на місцях, при врахуванні їх у прийнятті рішень і соціальних програм та наданні практичної допомоги.
Працівниками селищної ради щоденно надаються консультації по різних питаннях. За шість місяців 2016 року спеціалістами ради видано 1878 довідок різного характеру.
Відповіді на звернення громадян виконавцями надаються своєчасно. В разі, коли звернення потребують додаткового опрацювання або виділення додаткових коштів із місцевого бюджету для вирішення питань, порушених в них, строки розгляду продовжуються. В цьому випадку заявникам надаються відповіді-повідомлення, де вказується строк надання відповіді, причини продовження строку розгляду. Такі заяви знаходяться на контролі у спеціаліста по розгляду звернень громадян до остаточного їх вирішення.
Враховуючи особливу роль звернень громадян у забезпеченні вирішення проблем окремої людини і суспільства в цілому та те, що розгляд звернень громадян є одним із головних завдань органів місцевого самоврядування, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Закону України “ Про звернення громадян”, сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію «Про здійснення повноважень Літинської селищної ради щодо реалізації права громадян на звернення за I півріччя 2016 року» взяти до відома (додається).

2. Визначити, що протягом звітного періоду діяльність виконкому спрямовувалася на безумовне виконання Закону України «Про звернення громадян» і розпоряджень інших центральних органів виконавчої влади, а також на якісний , неупереджений розгляд звернень громадян та вважати цю роботу як таку, що відповідає вимогам, установленим законодавством.

3. Апарату виконавчого комітету забезпечити виконання Закону України “Про звернення громадян” та Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 “ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та надалі неухильно дотримуватися порядку та термінів розгляду звернень громадян.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами /секретаря/ виконавчого комітету селищної ради Носова О.Т.

 

Селищний голова            А.І. Бичок

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури