Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Фотоальбоми Святкування 622-ї річниці Літина -ФОТО


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Святкування 622-ї річниці Літина

20 червня з нагоди Дня заснування селища за ініціативи Літинської селищної ради  та сприяння керівництва району, а також підприємств, підприємців та організацій Літина, Вінниці, Кременчука й Івано-Франківська було проведено ряд святково-розважальних та спортивних заходів: виставки, майстер класи з народних ремесел, ярмарки сувенірів, дитячі  розваги та ігри, шаховий турнір, святковий концерт.

Із самого ранку на центральній вулиці містечка народні умільці з Івано-Франківщини до уваги літинчан пропонували привабливі декоративно-ужиткові вироби з лози, штучних квітів, соломи, шкіри, дерева тощо.

Надзвичайно цікаво вишивці, ткацтву, ліпленню з глини, виготовленню ляльки-мотанки, плетенню із соломки навчали усіх охочих керівники майстер-класів, співробітники громадської організації Подільського народного університету культури.

Глядачі зупинялися перед виставкою найдавніших світлин Літина, влаштованою силами музею ім. У. Кармалюка.

На площі Злагоди в цей час працювали атракціони дитячого розважального комплексу із Кременчука, працівники якого робили все можливе, щоб свято для літинської малечі минуло весело і безпечно.

На центральному стадіоні містечка у шаховому турнірі на кубок селищного голови перший приз виборов знаний шаховий тренер із Дашківець Дмитро Горбатюк. Друге місце посів начальник відділу спорту РДА Микола Кіпоренко, третє у нелегкій боротьбі виборов тренер із ЦДЮТ Леонід Лановий. Нарівні з дорослими змагалися між собою й вихованці Леоніда Михайловича, наймолодші шахісти – Дмитро Кіпоренко та Сергій Хортюк.

Урочисті збори з нагоди 622-ї річниці Дня Літина розпочалися у районному будинку культури.  Побажав Літину  процвітання, благополуччя, розкриття економічного та соціального потенціалів голова районної ради Віталій Мельник, письмово віншували зі святом містечка усіх літинчан народний депутат України Михайло Герасимчук і виконавчий директор асоціації міст України Владислав Філатов.

Літинський селищний голова Анатолій Бичок  виступив зі словами щирої подяки усім, хто долучився до свята, і зичив літинчанам добра, особистого щастя, міцного здоров'я та впевненості у майбутньому. З нагоди свята Анатолій Іванович та секретар селищної ради Наталя Миколасюк від імені селищної ради вручили переможцям щорічної премії “Людина року” винагороди у розмірі 500 грн. та 300 грн. і почесні грамоти. Високі звання «Лікар року», «Освітянин року», «Митець року», «Спортсмен року», «Наша надія» та «Наше майбутнє» здобули 10 жителів містечка, які зробили вагомий внесок у його розвиток.

Святковий настрій усім присутнім у залі забезпечив своїм концертом знаний в Україні та за її межами Центр військово-музичного мистецтва Повітряних сил Збройних Сил України  із Вінниці (начальник Центру – майор Роман Береговий, начальник оркестру – майор Олег Шкуропат, начальник ансамблю – майор Ігор Ковтун).

Військові, патріотичні та естрадні пісні, запальні танці у виконанні талановитих артистів викликали нестримні овації глядачів та гучні, щедрі оплески.

 

На завершення свята перед літинчанами гостинно розчинив двері диско-клуб  “Вікторія”.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури