Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 3 сесії 7 скликання від 13 вересня 2019 року

 

 

1. Про звіт керівника комунального підприємства «Комунсервіс» за період

2019 року.

2. Про звіт керівника комунального підприємства «Муніципальний ринок» за

період 2019 року.

3. Про затвердження фінансового звіту за І півріччя 2019 року.

4. Про затвердження Регламенту Літинської селищної ради.

5. Про затвердження Статуту Літинської селищної об’єднаної територіальної громади.

6. Про утворення старостинського округу.

7. Про затвердження Положення про старосту .

8. Про безоплатну передачу об’єкта державного майна до комунальної власності територіальної громади смт. Літин.

9. Про надання згоди на добровільне приєднання територіальних громад до Літинської селищної об’єднаної територіальної громади.

10. Про схвалення проекту рішення «Про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади» (Малинівської сільської ради).

11. Про схвалення проекту рішення «Про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади» (Бірківської сільської ради).

12.Про виділення коштів на поповнення статутного фонду КП «Комунсервіс».

13. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання від 21 грудня 2018 року, № 594 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств смт. Літин на 2019 рік».

14. Про виділення коштів з місцевого бюджету для співфінансування проекту «Безпечна громада» в рамках четвертого районного конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад Літинського району.

15. Про розгляд листів директора Літинської СЗШ І-ІІІ ст.№1 Чередника С.І..

16. Про розгляд листа директора Літинської СЗШ І-ІІІ ст.№2 Катріної Т.В..

17. Про розгляд листів начальника відділу освіти Літинської РДА Гордійчук Т.І.

18.Про розгляд листа начальника державної установи "Літинська виправна колонія(№123)" Кліщука М.П.

19. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання від 21 грудня 2018 року № 592 «Про затвердження Програми соціально – економічного розвитку смт. Літин на 2019 рік».

20. Про внесення змін в рішення 28 сесії 7 скликання від 21 грудня 2018 року

608 «Про місцевий бюджет смт. Літин на 2019 рік».

21. Про внесення змін і доповнень до рішення 26 сесії 7 скликання від 14.12.2018 р. №454 «Про сільський бюджет с. Селище на 2019 рік».

22. Про затвердження розпоряджень селищного голови та рішень виконавчого комітету селищної ради.

23. Земельні питання

24. Різне


 

 
Надійний партнер

 

Партнерство та співпраця є невід’ємною складовою успішної діяльності та вдалим досягненням поставлених цілей будь-якого підприємства чи організації. З впевненістю можна сказати, що Літинська селищна рада має надійного партнера – службу зайнятості у вирішенні питання благоустрою території за залученням безробітних осіб для проведення даних робіт.

Важко не помітити, що Літин за останні роки змінився на краще, став чистішим та комфортнішим, в цьому заслуга як безробітних так і не байдужих жителів територіальної громади, які дають позитивний приклад для інших, особливо підростаючого покоління.

Ми переконані, та маємо надії, що подальша співпраця зі службою зайнятості приноситиме ще більші позитивних результатів, взаємодопомоги у розвитку територіальної громади Літина.

 


 
Пенсійний фонд - повідомляє

«Е-Пенсія» - признач пенсію в «один дотик»

В серпні поточного року Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик» через вебпортал електронних послуг Фонду.

Сервіс передбачає:

подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді (заява та копії документів, завірені електронним підписом);

після прийняття рішення про призначення пенсії повідомлення про необхідність звернення до сервісного центру за отриманням пенсійного посвідчення.

Сервіс призначення пенсії в «один дотик» є однією зі складових частин системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі («Е-ПЕНСІЯ»), що реалізується Пенсійним фондом України і включає заходи з переведення в електронну форму надання послуг та організацію обміну даними з державними реєстрами для зменшення паперового документообігу при наданні послуг.

Детальніше...
 
Роз'яснення щодо спалювання сухої рослинності та її залишків

 

Ст. 50 Конституції України гарантує кожному безпечне для життя та здоров’я довкілля, а ст.66 трактує, що кожен зобов’язаний не заподіювати шкоду природі та відшкодовувати завдані ним збитки.

Багато років наша країна не може подолати гостру екологічну проблему – випалювання сухої природної рослинності та її залишків. На дану тему у засобах масової інформації різного рівня опубліковано чимало інформаційних матеріалів, системно проводиться роз'яснювальна робота серед населення, зокрема у закладах освіти. Але змін на краще не відбувається.

Кожен має знати - при спалюванні рослинних решток утворюються небезпечні продукти горіння, зокрема при згорянні 1т рослинних решток у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму; у туманні дні багаття створюють свого роду «смог» (мікрочастинки, що виділяються при неповному згорянні сміття, зв’язані з водяною парою), який шкідливий для організму людини; до складу продуктів горіння входить чадний газ, важкі металі, канцерогенні сполуки; чи не найнебезпечнішим із продуктів відкритого горіння рослинних решток є бензапірен, який є високотоксичною речовиною, здатною викликати онкологічні захворювання, генні мутації.

Вченими доведено, що у димі від багаття міститься у 350 разів більше бензапірену, ніж в сигаретному в димі; з димом у повітря вивільняється діоксини – одні з найотрутніших для людини речовини.

В осінній та весняний періоди року випалюються трави та очерети, влітку – пожнивні рештки. В результаті таких дій знищується мікрофлора та фауна верхнього шару ґрунту, гинуть комахи та їх личинки, запилювачі рослин, дощові черв’яки та інші організми, які беруть участь в процесі утворення ґрунту, а також дрібні тварини, птахи та місця їх гніздування. Збіднюється склад трав, оскільки знищується насіння однорічних, дворічних та деяких багаторічних рослин, знищується шар сухої трави, який утримував вологу, перегнивав і створював необхідні умови для існування багатьох рослин, тварин та комах, формував ґрунт. Знижується родючість ґрунтів, гумусність, погіршується їх структура, зменшується протиерозійна стійкість.

Чинним законодавством України передбачені можливість та умови випалу сухої рослинності, а також відповідальність за їх порушення. Про це йдеться у пунктах «б»,  ст.91(обов’язки власників земельних ділянок ), ст.96(обов’язки землекористувачів) які зобов’язують користувачів та власників дотримуватись вимог законодавства про охорону довкілля,а ст.211 Земельного кодексу України передбачає відповідальність за порушення земельного законодавства.;

Відповідальність за порушення чинного законодавства щодо спалювання сухої рослинності та її залишків передбачена і іншими законодавчими документами.

Детальніше...
 
Оголошення про проведення земельних торгів

http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/36298

 

 
До уваги літинчан!

 
1 сесія Літинської селищної ради 17 липня 2019 року

По

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 52

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури